JakDojade.pl

Rozmowy na temat innych miejsc w sieci, poświęconych komunikacji i nie tylko.
Kpc21
Weteran
Kontaktowanie:

JakDojade.pl

Postautor: Kpc21 » sob 22:30, 05 paź 2013

To chyba najbardziej praktyczny i najlepiej rozwijany serwis tego typu. Zakładam temat, bo z tego co widzę, jeszcze nie ma.

A o co konkretnie chodzi? W łódzkiej bazie pojawiły się trasy i rozkłady MZK Pabianice.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)

Kpc21
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: Kpc21 » wt 23:43, 04 mar 2014

W JakDojadę pojawił się Zgierz.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)

Karass
Niemowa
Kontaktowanie:

Postautor: Karass » śr 16:05, 26 mar 2014

Świetna apka na telefon. Sukcesywnie ją rozwijają. Nie to co mpk i jej "świeże" informacje. Byłoby ekstra jakby połączyli je z api map google, które pokazują zakorkowanie w dużych miastach.

alfasaki
Niemowa

Postautor: alfasaki » wt 00:39, 20 sty 2015

spoko sprawa, korzystałem kilka razy podczas koncertów, gdy byłem pierwszy raz w mieście

Atrix
Niemowa
Kontaktowanie:

Postautor: Atrix » czw 10:59, 10 mar 2016

do jakdojade dochodzi jeszcze e-podróżnik, który próbuje działać na międzymiastowym rynku przewozowym i zarabiać na sprzedaży biletów. Istnieją alternatywy dla komunikacji miejskiej dla JakDojade, jest to appka offline, wgrywa się rozkłady dla danego miasta po którym się korzysta i aplikacja już dalej działa bez internetu

Asahea
Niemowa

Re: JakDojade.pl

Postautor: Asahea » czw 16:11, 15 mar 2018

Od jakiegoś czasu (zakładam że weszła niepostrzeżenie jakaś aktualizacja) w telefonie nie mogę wpisywać w aplikacji dokładnych adresów pod które chcę dojechać a jedynie nazwy przystanków albo miejsc (na komputerze działa normalnie). Strasznie frustrujące, mam nadzieję, że twórcy to poprawią.

Wróć do „Internet”