Strona 1 z 1

Flixbus

: pt 22:13, 17 sie 2018
autor: domino
7 września siatka połączeń międzynarodowego operatora autokarowego obejmie dodatkowy kurs rozpoczynający się w Zgierzu. Będzie można stamtąd dotrzeć do Warszawy, a odjazd zaplanowano tylko raz dziennie – wczesnym rankiem. Mimo to, przewoźnik zapewnia, że zgierzanie będą mogli, dzięki dogodnym przesiadkom, bezproblemowo dotrzeć do wielu miast obsługiwanych przez charakterystyczne zielone autokary.
https://www.transport-publiczny.pl/wiad ... 59364.html

Re: Flixbus

: pt 22:19, 17 sie 2018
autor: Kpc21
Czemu akurat [Zgierz] Flixbus, jak ten przewoźnik zatrzymuje się też w Łodzi? To mamy mieć osobne wątki dla FlixBusa w Zgierzu i w Łodzi? Ja bym to wrzucił do "Kraj i świat", szczególnie, że to przewoźnik ogólnoeuropejski.

Re: Flixbus

: ndz 19:44, 19 sie 2018
autor: Kuba
Zmieniłem temat wątku na bardziej ogólny i przeniosłem do działu "Kraj i świat".

Możemy w nim pisać posty na różne zagadnienia związane z Flixbusem, jak np. kwestie połączeń nie tylko z Łodzi (z Fabrycznego) i regionu, ale i szerzej. Jakieś informacje dotyczące taboru, atrakcyjnych promocji biletowych czy różnego typu ciekawostki, jak np. niedawno opublikowany filmik obrazujący francuską rzeczywistość z imigrantami kradnącymi bagaże w czasie przejazdu autokaru Flixbusa przez miejscowość Grenoble: https://www.youtube.com/watch?v=BTggYQiy-Kw

Re: Flixbus

: śr 21:54, 03 paź 2018
autor: zzsot2zz
A ja muszę trochę ponarzekać... Zanim Flixbus przejął Polskiego Busa, to było mnóstwo promocji i można było podróżować tymi autobusami naprawdę za 1-2 zł, a teraz... ?! Nawet jak jest jakaś promocja to bez szału, już Ryanair ma lepsze rabaty na samolot niż Flixbus na swoje autokary.