[Kutno] Praca jako ankietercw autobusie PILNE!

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
Pullczi
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: sob 17:25, 16 kwie 2011

[Kutno] Praca jako ankietercw autobusie PILNE!

Postautor: Pullczi » śr 06:52, 22 mar 2017

Witajcie. Poszukuję chętnych do pracy na stanowisku ankietera w pojazdach komunikacji zbiorowej z łodzi chcących dojeżdżać wspólnie samochodem do pracy (Kutno). Proszę takie osoby o pilną wiadomość e-mail z danymi kontaktowymi do siebie.
Mój adres mail: pullczi@gmail.com
Treść ogloszenia odnośnie pracy:
PRACA DLA ANKIETERÓW W KUTNIE

Osoby zainteresowane proszę o kontakt do mnie lub bezpośrednio na mail podany na dole.

Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” działając w imieniu Urzędu Miasta Kutno – organizatora kutnowskiej komunikacji miejskiej, poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości i struktury popytu w autobusach MZK Sp. z o.o. Kutno.

Do realizacji badań marketingowych zatrudnione zostaną osoby z Kutna lub okolic.

Badania planowane są w terminie od 25 marca do 11 kwietnia 2017 r. Z ankieterami zawarte zostaną umowy zlecenia, z wynagrodzeniem w kwocie 16 zł za godzinę pracy minus wszystkie wymagane prawem potrącenia podatkowe i ubezpieczeniowe. Istnieje możliwość doboru dni i godzin pracy w ramach przygotowanych zadań.

Praca ankietera wykonywana będzie wewnątrz pojazdu i polegać będzie na liczeniu pasażerów wsiadających, wysiadających i pozostających w pojeździe w autobusie, lub na rejestracji biletów posiadanych przez pasażerów, zgodnie z otrzymanym harmonogramem badań.

Wymagana jest dyspozycyjność (praca zmianowa lub w godzinach szczytu rannego lub/i popołudniowego, przynajmniej w wybrane dni tygodnia) oraz podstawowa znajomość miasta i okolic.

Szkolenie ankieterów odbędzie się w piątek, 24 marca 2017 r. w siedzibie MZK Sp. z o.o. Kutno, przy ul. Cmentarnej 1, do wyboru o godzinach: 10:30 i 13:30. Przewidywany czas trwania szkolenia (część teoretyczna oraz szkolenie praktyczne w autobusie) – około 2 godziny. Bezpośrednio po szkoleniu odbywać się będą zapisy na konkretne zadania oraz wydawanie dokumentów i harmonogramów badań (na wcześniejszym szkoleniu będzie więc większa szansa doboru optymalnych dla osobistych preferencji dni i godzin badań).

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie poprzez przesłanie CV, zawierających w szczególności imię i nazwisko, mail, telefon na adres:
badaniaptc.kutno@gmail.com, a następnie o przybycie w piątek, 24 marca na szkolenie.

Kontakt z osobą nadzorującą badania:
Maciej Rodowski, numer telefonu: 509-81-82-99.

Wróć do „Region łódzki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości