Strona 1 z 1

Łódzki Rower Publiczny

: wt 19:15, 16 paź 2018
autor: TramMomentyStudenta
Nie ma chyba tematu o rowerze miejskim, więc go zakładam :)
A dziś przychodzę z ciekawostką przyrodniczą w postaci zerwanego plakatu reklamowego Citi-handlowego tuż za skrzyżowaniem Politechniki-Wróblewskiego w stronę centrum. Oczywiście, żeby nie było, plakat leżał na drodze dla rowerów :) A sam plakat widziałem dziś rano. Niestety zdjęcia nie posiadam, wszak spieszyłem się na zajęcia.

Re: Łódzki Rower Publiczny

: śr 13:51, 17 paź 2018
autor: Marecky
Nie żartujmy. Rower to nie jest transport zbiorowy. Na tej zasadzie zróbmy też wątki o samochodach, przynajmniej taxi.

Re: Łódzki Rower Publiczny

: śr 13:54, 17 paź 2018
autor: px33
Ten jest. I te skuterki i auta na minuty w zasadzie też.

Re: Łódzki Rower Publiczny

: śr 14:41, 17 paź 2018
autor: nowy1212
Marecky pisze:Nie żartujmy. Rower to nie jest transport zbiorowy. Na tej zasadzie zróbmy też wątki o samochodach, przynajmniej taxi.

No, ale taxi to inna sprawa, bo Miast wydaje tu tylko licencje. ŁRP to natomiast projekt finansowany przez miasto, wiec jest w pewnym sensie takze i zbiorkom.

Choć no nie wiem czy jest potrzeba by taki watek istniał, ale skoro już powstał...

Re: Łódzki Rower Publiczny

: śr 15:45, 17 paź 2018
autor: Kpc21
Nie jest to środek komunikacji zbiorowej, ale publicznej – jak najbardziej. Taxi także.

Re: Łódzki Rower Publiczny

: śr 17:50, 17 paź 2018
autor: Marecky
Może jestem w błędzie ale wydaje mi się że dla ogromnej większości to jest forum o tramwajach, autobusach, kolei i wg mnie wątki o rowerach, skuterach, autkach, hulajnogach to śmiecenie forum. Ten wątek gdyby nie powstał świat doznałby zagłady.

Re: Łódzki Rower Publiczny

: śr 20:09, 17 paź 2018
autor: BB93
Według mnie jednak to forum o komunikacji, która ma rozkłady jazdy, trasy itd. Na Rowerze Publicznym teoretycznie też jest skończona liczba możliwych tras (jest to wielokrotność liczby stacji), ale nie są one ustalone. Poza tym, na międzynarodowym forum o urbanistyce, architekturze i infrastrukturze jest wiele wątków rowerowych, w tym o ŁRP.

Re: Łódzki Rower Publiczny

: czw 07:31, 18 paź 2018
autor: SCEL
Rower publiczny można podciągnąć pod transport publiczny tak jak skutery na minuty czy auta na minuty, ale jak zauważył kolega wyżej dla większości jest to forum o autobusach tramwajach trasach itd. Jeszcze rozumiem temat o umiejscowieniu stacji ŁRP gdzieś blisko przystanków węzłów itd., ale nie temat o tym, że gdzieś leżała zerwana papierowa reklama z roweru.Naprawdę jest to super interesujące i wnosi dodatnią wartość na forum.